ДОРОГОЮ КОРОЛІВ: КРАКІВ+ПРАГА

 

1 день

 

     Виїзд з Тернополя. Перетин кордону.

2 день
krakow2

          Приїзд у Прагу.
    Запрошуємо на  екскурсію по Празькому граді: (факультативно, 10Є) Ви пройдете «королівським шляхом», вздовж якого розташовані площі, будівлі та пам’ятники історичного та архітектурного значення. Усе розпочинається з відомого Страговського монастиря… Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценберзький палац та зміна варти Празького граду – резиденції чеських князів та королів. Зовні величний та величезний кафедральний собор Св. Віта – духовний центр країни, Старий королівський палац,Базиліка Св. Георгія.
     Прага наповнена містичними легендами, які виникли завдяки середньовічним мудрецям, що займались  алхімією. Так, навіть у найзнаменитішого празького мосту – Карлового, головного символу Праги, є свої  цікаві казки. Щоб  закінчити щасливо будівництво мосту, архітектор уклав угоду з нечистим: той мав отримати першу живу душу, яка  пройде мостом… За іронією долі першим побіг  по мосту внук архітектора. Добра стара легенда свідчить, що загадане бажання  на цьому мості  справді здійснюється!!! Ці захоплюючі  легенди Праги  ще довго житимуть у Ваших серцях, заполонивши Вас, як туриста…
Вільний час.

    Екскурсія «Вечірня Прага»: (використання громадського транспорту). Староместська площа по праву сторону річки  Влтави – пульсуюче серце Праги з  ратушею, костелами Діви Марії та Святого Миколая. Староместська площа- це не лише симбіоз архітектурних пам’ятків, але і душа Праги.  Обов’язковим  є огляд  астрономічного  годинника  з ходою-процесією Дванадцяти апостолів,які появляються на курантах кожної години. (факультативно, 10Є)
     Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день

Весенняя_Прага

     Сніданок. Виїзд в Краків.

    Під час оглядової екскурсії по Кракову ми побачимо: Барбакан, який разом із Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував колись увесь Старий Краків, Королівський шлях, Головний Ринок – найбільша у Європі міська площа з оригінальною шахматною забудовою, Колегіум Маюс – Ягелонський університет – один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, а рівно в полудень з 81-метрової вежі Маріацького костелу Св. Діви Марії- почуємо виконання хейналу – величної пісні, що виконується на трубі, в пам”ять про врятуванння Кракова у 13 ст. від захоплення татарськими кочівниками.
    Eкскурсія на Вавель – Королівський Замок, включений в список ЮНЕСКО. З X по XVI вв. був королівською резиденцією. Ми також побачимо Кафедральний собор, в якому проходили коронації польських королів, королівські гробниці, Дзвін Сигізмунда.
Відвідання аквапарку (вхідні квитки оплачуються додатково)

     Виїзд з Кракова. Перетин Кордону.

4 день
       Приїзд в Тернопіль

Вартість – 60Є